JESTEŚMY CUTTING EDGE CODES.

Tworzymy aplikacje, które cechuje innowacyjność, nowatorskie podejście oraz najnowsza technologia. Rozwijamy się przekraczając granice aby nasi Klienci posiadali otwartą przestrzeń dla własnych innowacji.

Realizując projekty dla naszych Klientów stosujemy sprawdzone standardy w postaci wzorców projektowych. Używamy narzędzi, które wspomagają projektowanie aplikacji oraz zapewniają stabilność procesu wdrożenia i utrzymania aplikacji.

Nasze projekty oparte są na sprawdzonych standardach:

  • Wzorce architektoniczne
  • Wzorce projektowe

DevOps na pełny etat. Współbieżność rozwoju, wdrożenia oraz eksploatacji realizowana w oparciu o sprawdzone narzędzia:

  • GIT – dla zarządzania wersją,
  • GitLab dla pełnego DevOps
  • OpenProject i SCRUM dla zarządzania projektem
  • VPN dla bezpieczeństwa

Nasze aplikacje spełniają wymogi ustawowe takie jak:

  • RODO ustawowo zgodni w zakresie ochrony danych osobowych,
  • WCAG 2.0 ustawowo dostępni

OD PROJEKTU.

Myślisz o oprogramowaniu dedykowanym dla Twojego biznesu?  Pomożemy Ci zdefiniować potrzeby i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

DO REALIZACJI.

W odniesieniu do projektu ustalamy harmonogram realizacji kolejnych modułów aplikacji. Tworzymy moduł, wdrażamy go dla Ciebie i wsłuchujemy się w Twoje uwagi. Wprowadzamy ewentualne modyfikacje i ponownie poddajemy Twojej ocenie. Tak prowadzony proces wytwarzania zapewnia optymalne dopasowanie aplikacji do potrzeb Twojego biznesu.

Rafał

KTO ZA TYM STOI.

RAFAŁ LUDWICZUKPROJEKTANT - PROGRAMISTA

Jestem projektantem i programistą z doświadczeniem. Projektowanie aplikacji jest moją wymarzoną ścieżką zawodową, którą nieustannie pielęgnuję nową wiedzą. Wyobraźnia i przestrzeń abstrakcyjnego myślenia pozwalają mi realizować moje projekty w sposób niekonwencjonalny a także innowacyjny.

Stworzyłem CECodes jako przestrzeń dla moich realizacji, otwartą również na współpracę w ramach ciekawych projektów.

Wolne chwile wypełniam fotografią, grami planszowymi i literaturą, która czyni mnie bardziej społeczną istotą. Przyznam też, że ukradkiem uczę moje córki programowania…

 


POZNAJ NASZĄ ODPOWIEDŹ NA TWOJE POTRZEBY.

NAPISZ DO NAS